• Home
  • Повернути шкірі красу допоможе холод: 3 популярні процедури з догляду за обличчям та тілом

Повернути шкірі красу допоможе холод: 3 популярні процедури з догляду за обличчям та тілом

Чарівна сила холоду давно цікавила людей. Багато хто схильний вважати, що народи, які живуть на північ, «зберігаються» краще, ніж ті, які живуть у теплому кліматі, оскільки шкіра других частіше піддається впливу сонячних променів. У цьому є частка правди.

Вважається, що при холодніших температурах організм краще зберігається, оскільки вплив сонця і перепадів високих температур може призвести до передчасного фотостаріння.

Всі знають про таке небажане явище, як переохолодження, проте при дозованому застосуванні холод сприяє підвищенню імунітету та загартовування організму, позитивно впливає на кровоносну та серцево-судинну систему, а також чудово омолоджує шкіру. Це пояснює існування певних методик, заснованих на використанні холоду.

Для того, щоб розібратися в цьому питанні, ми звернулися до професіоналів.

Сьогодні на запитання відповідає Український освітній портал https://olgrad.kiev.ua/.

Повернути шкірі красу допоможе холод: 3 популярні процедури з догляду за обличчям та тілом

Що таке кріомасаж і в чому його перевага?

Найвідоміша подібна процедура – кріомасаж, суть якого – вплив на шкіру зрідженим азотом, температура якого під час кріомасажу становить -198 градусів.

Що ж дає дана процедура?

Для пацієнтів з такими захворюваннями як акне та себорея курс з 5-10 масажів дуже ефективний:

  • по-перше процедура сприяє себорегуляції – робота сальних залоз слабшає, шкіра менше блищить, висипання з’являються рідше;
  • по-друге, за рахунок впливу на мікроциркуляцію відбувається зменшення постакне (застійних червоних плям після перенесених запалень на обличчі);
  • по-третє шкіра набуває пружності за рахунок припливу крові, колір обличчя стає здоровішим.

Крім того за рахунок впливу на мікроциркуляцію і на судини зменшується набряклість обличчя, йдуть темні кола під очима, а саме обличчя стає відпочившим.

Варто підкреслити, що ніякої дії, що омолоджує, кріомасаж не дає, процедура є просто тренуванням судин. Більш того, дуже часто пацієнтам з куперозом та розацеа процедура кріомасажу протипоказана. У будь-якому випадку, навіть таку нешкідливу процедуру, як кріомасаж, лікарі рекомендують не призначати собі самостійно, а попередньо проконсультуватися з лікарем-дерматологом.

Повернути шкірі красу допоможе холод: 3 популярні процедури з догляду за обличчям та тілом

Кріоліполіз що це таке?

Кріоліполіз – вплив на підшкірно жирову клітковину за допомогою холоду.

Процедура існує досить давно, зараз вона проводиться в клініці «СМ-косметологія» за допомогою двох апаратів: Crystal (Франція) та Coolsculpting (США), які є офіційно ліцензованими препаратами з методикою впливу на підшкірно-жирову клітковину за допомогою низьких температур.

Трохи історії… Колись давно люди помітили, що дівчатка, які часто їли фруктовий лід, майже не мали підшкірно-жирової клітковини в області щік, а у наїзниць жінок, які займалися кінним спортом у зимовий період, її не було на внутрішній стороні стегна.

Пізніше фахівці, які брали участь у розробці різних методик корекції фігури та косметології, на основі цих спостережень вирішили дослідити вплив холоду на підшкірно жирову клітковину – так і з’явився кріоліполіз.

Перше, на що ми звертаємо увагу пацієнтів – процедури не впливають на зміну ваги. Вони допомагають позбутися тільки так званих local fat – тих самих локальних жирових відкладень, які заважають нам мати гарну фігуру і почуватися комфортно.

Процедура цілорічна, показана чоловікам та жінкам. Для вираженого ефекту підшкірно-жирова складка має бути не менше 5 см. Перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем, який визначить, яку кількість процедур необхідно зробити. Сама процедура для пацієнта досить комфортна та безболісна. Під час сеансу він може займатися своїми справами, а в цей час спеціальний апарат допомагає йому набути бажаних обрисів і позбутися локальних жирових відкладень.

Коли виникає результат?

Через 1,5-2 місяці обсяг локальних жирових відкладень пацієнта зменшується від 3 до 5 см, а подальші процедури призначаються за необхідності. У середньому на рік показано не більше 4-5 процедур на одне місце, як правило, 1 раз на 2-3 місяці, не частіше.

Повернути шкірі красу допоможе холод: 3 популярні процедури з догляду за обличчям та тілом

У країнах Азії популярна кріосауна, що то за процедура?

Ще одна популярна процедура для омолодження всього організму та зміцнення імунітету – це кріосаун.

Подібна процедура проводиться у спеціальному приміщенні з дуже низькою температурою та триває в середньому 2 хвилини. За цей час організм відчуває «хороший» стрес, який дозволяє пригнічувати запальні процеси, підвищувати імунітет та стимулювати мікроциркуляцію.

Процедура позитивно впливає на організм і особливо показана тим пацієнтам, у яких є шкірні захворювання та захворювання, пов’язані з опорно-руховим апаратом та серцево-судинною системою.

Окремо варто наголосити, що у пацієнта не повинно бути жодних протипоказань та хронічних захворювань у стадії загострення, тому для відвідування кріосауни попередньо необхідно пройти консультацію у фахівця.

Leave A Comment