• Home
  • Дитячі вологі серветки несуть у собі загрозу для малюків

Дитячі вологі серветки несуть у собі загрозу для малюків

Дитячі вологі серветки вже давно користуються популярністю серед мам. Це й не дивно, адже вони компактно упаковані, і завжди є можливість покласти їх у сумку, щоб привести своє чадо до ладу прямо на вулиці, під час поїздки, або коли немає можливості повноцінно вмити дитину. Багато мам протирають дитячими серветками іграшки, і меблі в ігровій кімнаті, вважаючи, що цим роблять дезінфекцію. Але чи так нешкідливі вологі серветки, чи варто подумати, перш ніж ними скористатися? Відповіді кваліфікованих лікарів з приводу використання вологих дитячих серветок можете подивитися за цим посиланням https://ecochic.com.ua/.

Дитячі вологі серветки несуть у собі загрозу для малюків

Західні вчені б’ють на сполох і закликають батьків у всьому світі відмовитися від використання дитячих вологих серветок. Причиною цього є хімічні речовини та консерванти, якими просочують серветки виробники. Найнебезпечнішим інгредієнтом у складі цього гігієнічного засобу є метилізотіазолінон – консервант нового покоління, який використовують усі провідні виробники дитячих вологих серветок (Jhonson&Jhonson, Cottonele та Huggies).

Наразі вже доведено, що метилізотіазолінон може стати серйозною загрозою для здоров’я дитини. Все частіше до дерматологів звертаються батьки з дітьми, на шкірних покривах яких присутній жахливий червоний висип.

За локаціями висипань лікарям не складно зробити висновок, що головною причиною цього висипу є вологі серветки. І справді, батьки зізнавалися, що використовували їх для гігієни малюків. Як тільки вони відмовилися від їх використання висипка пройшла.

Дитячі вологі серветки несуть у собі загрозу для малюків

Дитячі лікарі та дерматологи рекомендують ніколи не використовувати дитячі вологі серветки при зміні підгузків, тому що хімічні речовини можуть викликати на ніжній шкірі малюка ще більше роздратування.

Якщо все ж таки перед вами стоїть необхідність користуватися дитячими вологими серветками (наприклад, ви збираєтеся в довгу дорогу), то уважно дивіться на їхній склад при покупці. Якщо ви побачите слово метилізотіазолінон (Methylisothiazolinone) поверніть їх на полицю! Ризик, якому ви піддасте свою дитину, скориставшись ними, занадто високий!

Leave A Comment