• Home
  • На Венері є життя

На Венері є життя

Уфолог Скотт Уорінг виявив на знімках із Венери міста інопланетян. За його підрахунками вони розміром із Лос-Анджелес. Експерт повідомив, що помітив будівлі на фотографіях, які зберіг ще рік тому собі на комп’ютер, то на сайті НАСА вони вже недоступні.

Розглядаючи знімки поверхні планети, уфолог зрозумів, чому НАСА видалило їх із сервера. На них, на його думку, є міста, що розтягуються на 70 кілометрів. Скотт упевнений, що знайдені структури має колесоподібну форму, яка за описами істориків схожа на давню Атлантиду. Уфолог також розгледів на знімках величезні тунелі та дорожню розв’язку. Уорінг не очікував, що НАСА видалить знімки із загального доступу, але на щастя він зробив копії, і тепер космічне агентство не зможе приховати правду про Венеру. Більше про космос та його дослідження читайте тут pravoved.kiev.ua.

На Венері є життя

Тим часом Астроном-аматор, ім’я якого не уточнюється, зняв кілька днів тому щось загадкове та дивне. Так, на Венері явно щось відбувалося: від неї виходило яскраве проміння, яке пульсувало.

Астроном не має передового обладнання, але при цьому його було достатньо для здійснення гучного відкриття. Чоловік також розповідає про побачений об’єкт – астероїд Оумуамуа, який характеризується незвичайною формою. Астроном вже не одну добу запитує, чи не могло це тіло викликати спалахи на Венері.

Інша теорія пов’язана з масовим падінням астероїдів, які, можливо, і стали причиною спалахів. Або якісь маніпуляції могли проводити інопланетяни: чоловік зняв не тільки астероїд, схожий на космічний корабель за рахунок дивної форми, а й безліч НЛО у відкритому космосі.

Напевно, істину ніколи не вдасться дізнатися, оскільки вчених таких інцидентів мало цікавить. Навіть якщо вони й вивчатимуть питання, все одно точної відповіді не дадуть через відсутність достатньої кількості матеріалів.

На Венері є життя

Вчені із різних куточків світу десятиліттями намагаються знайти на Венері ознаки життя. Згідно з заявою російського фахівця, апарат “Венера-13” 40 років тому зміг зафіксувати на поверхні планети ознаки життя. Зонд СРСР був відправлений у космос у 1981 році. Всі дані були суворо засекречені у зв’язку з відносинами з Америкою, що тоді загострилися. 1969 року США у рамках програми «Аполлон-11» відправили на Місяць перших двох людей.

Через 30 років у журналі Solar Syste mResearch з’явилася стаття вченого Леоніда Ксанфомаліті, який навів докази життя на Венері. Він спирався на знімки, зроблені саме «Венерою-13». На поверхні планети було помічено щось, що рухається. Постає питання, чому раніше ніхто не звернув уваги на унікальні кадри.

Створення, що сподобалося зонду, схоже на краба. Крістофер Оруелл, професор військово-морських наук США, своєю чергою, заперечує висновки російського вченого. Різні дослідження показали, що побачене – це лише кришка об’єктива від камери зонда. При цьому інший фахівець, астрофізик Хакім Олусей, не вірить у життя на Венері.

Як раніше вважалося, на Венері спостерігаються просто жахливі умови, в яких не може існувати жоден живий організм. Але, як виявилося, не настільки вони й погані, як вважалося раніше. Неймовірне відкриття, зроблене вченим Леонідом Ксанфомалітом, змогло здивувати всіх фахівців у цій галузі. Він виявив на Венері життя. Це не звичайні бактерії, а справжнісінькі представники, як фауни, так і флори.

Лікар фізико-математичних наук відразу ж розповів про своє відкриття. Перші його роботи було опубліковано ще 9 років тому. У них він розповідав про три дивні істоти, які вдалося зафіксувати на фото. Знімки було зроблено зондами СРСР приблизно 1975-1982 роках.

Після того, як були опубліковані роботи вченого, минуло чимало часу. І ось нещодавно професор додав, що на фотографіях поверхні Венери він виявив 20 живих істот, але про них раніше нікому не розповідав. Нові роботи було опубліковано у науковому журналі «Успіхи фізичних наук».

На Венері астрономам вдалося сфотографувати явище, яке раніше було зафіксовано лише на нашій планеті. Йдеться про явище під назвою «глорія», яке було відбито на сусідній із Землею планеті з борту космічної станції «Венера-Експрес».

На Венері є життя

Глорія – явище, яке є райдужними колами, які виникають в результаті заломлення сонячного світла. На Землі глорія видно, коли спостерігач перебуває між хмарами та сонцем, наприклад, на високій горі. Крім того, для виникнення даного явища необхідно, щоб краплі у хмарах були сферичними.

Те, що вченим вдалося зафіксувати явище на Венері, є важливим відкриттям, адже до цього часу глорія спостерігалася лише на нашій планеті. Оцінка отриманого зображення показала, що краплі у хмарах мають розмір 1,2 мікрометра. Колір кілець показав, що крім сірчаної кислоти в атмосфері є ще один, раніше невідомий компонент, який поглинає ультрафіолетове випромінювання.

Астрономи повідомляють, що завдяки аналізу зроблених фотографій їм вдасться детальніше вивчити атмосферу Венери, що дозволить зробити нові наукові відкриття.

Leave A Comment